سنگ ساختمانی | سنگ ساختمان 

سنگ تراورتن چرمی

سنگ تراورتن چرمی

سنگ ساختمانی تراورتن چرمی از ته نشین شدن موادمعدنی بر اثر جریان آب داغ یا آب سرد در غارها ایجاد شده است . که شامل استالا کتیت و استالا گمیت می باشد. تراورتن سنگی کلسیم دار می باشد که ازنظر رنگ ازسفید تا خاکستری ، نقره ای ، زرد ، قرمز، قهوه ای تیره موجود می باشد. سنگ تراورتن چرمی از رنگ های مورد توجه خریداران است. سطح سنگ ساختمان تراورتن چرمی مناسب آنتیک نمودن می باشد. در عین حال در شرایط آب و هوائی گرم می توان جهت مصارف خارجی نیز از آن استفاده نمود.

 

سنگ ساختمانی تراورتن چرمی میاندو آب دارای مقاومت سطحی قابل قبول و استحکام مثال زدنی در بین سنگ تراورتن چرمی میباشد نکته قابل توجه در خصوص این سنگ گمنانی آن میباشد و به همین دلیل افرادی به سراغ این سنگ تراورتن چرمی میروند که دارای شرایطی چون حرفه ای بودن در ساخت ، داشتن چشمان تیز بین و مدیران هزینه هستند .

 

سنگ ساختمان تراورتن چرمی به دلیل عدم پوشش خلل و فرج در سنگ های سنگ تراورتن چرمی ( آن هم به علت نوع صاب این نوع سنگها ) این حفره ها به مانند عایق صوتی حمل کرده و مانع ار انعکاس مستقیم صوت به ویژه در راهروها و راه پله های ساختمانهای بلند میشود.

 

سنگ تراورتن چرمی همچنین وجود حفره در سنگ تراورتن چرمی باعث می‌شود در هنگام نصب سنگ، ملات سیمانی داخل این حفرات نفوذ کرده و از سقوط سنگ ساختمانی جلوگیری کند. سنگ تراورتن چرمی در نماهای بیرونی و داخلی قابل استفاده میباشد و به دلیل زیبایی طبیعی که این نوع صاب دارد هر روز جلوه ای تازه برای مصرف کنندگان و خریداران محترم این نوع سنگ ساختمان تراورتن چرمی به ارمغان می آورد .

 

شایان ذکر میباشد همه سنگ ساختمانی تراورتن چرمی به ویژه سنگهای چرمی (حتی نوع میاندوآب آن) برای کف ساختمان به هیچ وجه توصیه نمیشود و به همه خریدارن و مصرف کنندگان محترم سفارش اکید میشود از استفاده این سنگ در کف سالنها و ساختمانهای خود پرهیز نمایند. 

 

طراحی سایت و سئو توسط طراحی سایت